Icon API (7.x-1.0-beta4) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Import
ca: Importa

en: Icon
ca: Icona

en: Icons
ca: Icones

en: Configure
ca: Configura

en: Count
ca: Quantitat

en: reset
ca: reinicia

en: Provider
ca: Proveïdor

en: Position
ca: Posició

en: deleted
ca: suprimit

en: No link
ca: Sense enllaç

en: Bundles
ca: Embolcalls

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
ca: No es pot extreure %file, no és un fitxer comprimit vàlid.
