Icon API (7.x-1.0-beta4) - en to hi translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
hi: नये संरुप को संरक्षित करें।

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Import
hi: आयात करें

en: Icon
hi: चिन्ह

en: Configure
hi: विन्यास करें

en: Count
hi: गुणांक

en: reset
hi: रीसेट करें

en: Provider
hi: प्रदाता

en: Position
hi: स्थान

en: No link
hi: कोई लिंक नहीं

en: Bundles
hi: बंडल

en: Bundle
hi: पोटली
