Icon API (7.x-1.0-beta4) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Enabled
jv: Urip

en: Reset
jv: Baléknā

en: Import
jv: Ngimpor

en: Icon
jv: Ikon

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Count
jv: Jumlah

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
jv: Ora bisa ngekstrak %file, berkas iki ora bener.
