Icon API (7.x-1.0-beta4) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Import
km: នាំចូល

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Count
km: រាប់

en: reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
km: មិន​អាច​ស្រង់​ %file ចេញ​បាន​ទេ មិន​មែ​ន​ជា​ប័ណ្ណសារ​ត្រឹម​ត្រូវ​ ។
