Icon API (7.x-1.0-beta4) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Count
ne: गन्नुहोस

en: reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Provider
ne: प्रदान गर्नेवाला

en: Global Settings
ne: ग्लोबल सेटिङहरू

en: Bundle
ne: पोका
