Icon API (7.x-1.0-beta4) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Import
nl: Importeren

en: Icon
nl: Pictogram

en: Icons
nl: Pictogrammen

en: Configure
nl: Instellen

en: Count
nl: Aantal

en: Position
nl: Positie

en: Global Settings
nl: Algemene instellingen

en: deleted
nl: verwijderd

en: No link
nl: Geen link

en: Save bundle
nl: Bundel opslaan

en: Bundles
nl: Bundels

en: Bundle
nl: Bundel

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
nl: Kan bestand %file niet uitpakken, is geen geldig archief.

en: Bundle name
nl: Bundelnaam

en: Delete bundle
nl: Bundel verwijderen
