Icon API (7.x-1.0-beta4) - en to pl translation catalogue (24 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Enabled
pl: Włączone

en: Reset
pl: Resetuj

en: Import
pl: Importuj

en: Icon
pl: Ikona

en: Icons
pl: Ikony

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Count
pl: Liczba

en: reset
pl: przywróć

en: Provider
pl: Usługodawca

en: Position
pl: Pozycja

en: Before content
pl: Przed treścią

en: Global Settings
pl: Ustawienia Globalne

en: deleted
pl: usunięte

en: No link
pl: Bez odnośnika

en: Bundles
pl: Zestawy

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Before title
pl: Przed tytułem

en: After title
pl: Po tytule

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
pl: Nie można rozpakować pliku %file, to nie jest prawidłowe archiwum.

en: After content
pl: Po zawartości
