Icon API (7.x-1.0-beta4) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Import
th: นำเข้า

en: Configure
th: ตั้งค่า

en: Count
th: จำนวน

en: reset
th: คืนค่าเดิม

en: Provider
th: ผู้ให้บริการ

en: Position
th: ตำแหน่ง

en: deleted
th: ลบทิ้ง

en: Bundle
th: กลุ่ม
