Icon API (7.x-1.0-beta4) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Enabled
tr: Etkin

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Import
tr: İçeri aktar

en: Icon
tr: Simge

en: Icons
tr: İkonlar

en: Configure
tr: Yapılandır

en: Count
tr: Sayaç

en: reset
tr: sıfırla

en: Provider
tr: Sağlayıcı

en: Position
tr: Konum

en: No link
tr: Bağlantı yok

en: Bundles
tr: Paketler

en: Bundle
tr: Paket (bundle)

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
tr: %file açılamadı, geçerli bir arşiv dosyası değil.
