Icon API (7.x-1.0-beta4) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: delete
ur: حذف کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Enabled
ur: فعال

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Import
ur: درآمد کریں

en: Icon
ur: آئیکن

en: Configure
ur: ترتیب

en: Provider
ur: سہولت کار

en: Bundle
ur: بنڈل
