Icon API (7.x-1.0-beta5) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Reset
af: Herstel

en: Import
af: Voer in

en: Configure
af: Verstel

en: reset
af: herstel
