Icon API (7.x-1.0-beta5) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Enabled
ar: مفعل

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Import
ar: استيراد

en: Icon
ar: أيقونة

en: Configure
ar: ضبط

en: Count
ar: العدد

en: reset
ar: أعد الضبط

en: Provider
ar: المزود

en: Position
ar: الوضع

en: Bundle
ar: الحزمة

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
ar: تعذر استرداد %file، ﻷنه ليس أرشيف صحيح.
