Icon API (7.x-1.0-beta5) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Import
bn: আমদানী

en: Configure
bn: কনফিগার
