Icon API (7.x-1.0-beta5) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Reset
hr: Poništi

en: Import
hr: Uvezi

en: Icon
hr: Ikona

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Count
hr: Broj

en: reset
hr: poništi

en: Provider
hr: Pružatelj

en: Position
hr: Pozicija

en: No link
hr: Nema poveznice.

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
hr: Nije bilo moguće raspakirati %file, nije valjana arhiva.
