Icon API (7.x-1.0-beta5) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Enabled
is: Virkt

en: Reset
is: Endursetja

en: Import
is: Flytja inn

en: Icon
is: Táknmynd

en: Icons
is: Táknmyndir

en: Configure
is: Stilla

en: reset
is: endurstilla

en: Position
is: Staðsetning

en: deleted
is: eytt

en: No link
is: Enginn tengill
