Icon API (7.x-1.0-beta5) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Import
ku: هاوردن

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Count
ku: ژمارە

en: reset
ku: باری سەرەتایی
