Icon API (7.x-1.0-beta5) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: delete
pt: eliminar

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: Enabled
pt: Ativado

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Import
pt: Importar

en: Icon
pt: Ícone

en: Configure
pt: Configurar

en: Count
pt: Contagem

en: Provider
pt: Fornecedor

en: Position
pt: Posição

en: No link
pt: Nenhuma ligação

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
pt: Não foi possível extrair %file, não é um ficheiro válido.
