Icon API (7.x-1.0-beta5) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: Count
si: එකතුව
