Icon API (7.x-1.0-beta5) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Enabled
sr: Укључено

en: Import
sr: Увоз

en: Provider
sr: Провајдер

en: Bundle
sr: Пакет
