Icon API (7.x-1.0-beta6) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Count
bo: གྲངས

en: reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Position
bo: གནས་ས

en: No link
bo: སྦྲེལ་ཐག་མེད

en: Bundles
bo: སྡེབ

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
bo: %file་ཕྱིར་དཀྲོལ་མ་ཐུབ། ནུས་ཡོད་ཀྱི་ཡིག་ཚགས་ཞིག་མ་རེད།
