Icon API (7.x-1.0-beta6) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Import
bs: Uvezi

en: Configure
bs: Podešavanje

en: No link
bs: bez linka
