Icon API (7.x-1.0-beta6) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: delete
cy: dileu

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Reset
cy: Ailosod

en: Import
cy: Mewnfudo

en: Configure
cy: Ffurfweddu

en: Count
cy: Cyfrifiad

en: reset
cy: ailosod

en: Position
cy: Lleoliad

en: No link
cy: Dim dolen
