Icon API (7.x-1.0-beta6) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Enabled
fa: فعال

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Import
fa: ورود

en: Icon
fa: شمایل

en: Configure
fa: پیکربندی

en: Count
fa: شمارش

en: reset
fa: بازنشانی

en: Provider
fa: ارائه‌دهنده

en: Position
fa: موقعیت

en: deleted
fa: حذف شده

en: No link
fa: بدون پیوند

en: Bundle
fa: بسته

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
fa: خطا در استخراج از %file، فایل آرشیو نامعتبر
