Icon API (7.x-1.0-beta6) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Import
ps: واردول

en: Configure
ps: سازول

en: Count
ps: شمیر

en: Position
ps: ځاى

en: Bundles
ps: بنډلونه

en: Bundle
ps: بنډل
