Icon API (7.x-1.0-rc1) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: None
cs: Žádné

en: Icon
cs: Ikona

en: Icons
cs: Ikony

en: Configure
cs: Nastavení

en: Count
cs: Počet

en: Provider
cs: Poskytovatel

en: Position
cs: Pozice

en: deleted
cs: smazáno

en: No link
cs: Žádný odkaz

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
cs: Neplatný archív %file, není možné rozbalit.
