Icon API (7.x-1.0-rc1) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Reset
eu: Garbitu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Import
eu: Inportatu

en: Icons
eu: Ikonoak

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Count
eu: Zenbatu

en: reset
eu: garbitu

en: Provider
eu: Hornitzailea

en: Position
eu: Kokapena

en: No link
eu: Loturarik ez
