Icon API (7.x-1.0-rc1) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Enabled
he: מופעל

en: Reset
he: איתחול

en: None
he: ללא

en: Import
he: יבוא

en: Icon
he: סמל

en: Icons
he: אייקונים

en: Configure
he: הגדרות

en: Count
he: כמות

en: reset
he: אתחול

en: Provider
he: ספק

en: Position
he: מיקום

en: No link
he: אין קישור

en: Bundle
he: חבילה
