Icon API (7.x-1.0-rc1) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Enabled
id: Aktif

en: None
id: Tiada

en: Import
id: Impor

en: Icon
id: Ikon

en: Configure
id: Konfigurasi

en: Count
id: Jumlah

en: Provider
id: Penyedia

en: Position
id: Posisi

en: No link
id: TIdak ada tautan.

en: Bundles
id: Bundel

en: Bundle
id: Bundel

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
id: Tidak bisa mengekstrak %file, bukan arsip yang benar.
