Icon API (7.x-1.0-rc1) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Enabled
os: Иу у

en: Reset
os: Раздæрау

en: None
os: Нæйы

en: Import
os: Импорт
