Icon API (7.x-1.0-rc1) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Reset
sv: Återställ

en: None
sv: Ingen

en: Import
sv: Importera

en: Icon
sv: Ikon

en: Icons
sv: Ikoner

en: Configure
sv: Konfigurera

en: Count
sv: Antal

en: reset
sv: återställ

en: Provider
sv: Leverantör

en: Global Settings
sv: Globala inställningar

en: deleted
sv: raderad

en: No link
sv: Ingen länk

en: Bundles
sv: Paket

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
sv: Kan inte packa upp %file, inte ett giltig arkiv.
