Icon API (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Enabled
am: ንቁ

en: Import
am: አስመጣ

en: Configure
am: ውቀር

en: Provider
am: አቅራቢ

en: Position
am: ቦታ

en: Bundle
am: ቅርቅብ
