Icon API (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Enabled
be: Уключана

en: Reset
be: Скінуць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Import
be: Імпарт

en: Configure
be: Правіць

en: Count
be: Колькасць

en: reset
be: скінуць

en: Provider
be: Пастаўшчык

en: No link
be: Няма спасылкі

en: Bundle
be: Набор

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
be: Немагчыма распакаваць %file, адсутнічае архіў у прымальным фармаце.
