Icon API (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Reset
kk: Ысыру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Import
kk: Импорт

en: Configure
kk: Баптау

en: Count
kk: Саны

en: reset
kk: қалпына келтіру/ысыру

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
kk: %file алуға болмайды, мұрағат нақты емес
