Icon API (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Enabled
ast: Activáu

en: Reset
ast: Reafitar

en: None
ast: Nengún

en: Import
ast: Importar

en: Configure
ast: Configurar

en: Count
ast: Cuenta

en: reset
ast: reafitar
