Icon API (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Enabled
bg: Активиран

en: Reset
bg: Рестартирай

en: None
bg: Не

en: Import
bg: Импортирай

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Count
bg: Брой

en: reset
bg: нулирай
