Icon API (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Reset
et: Tühista

en: None
et: Puudub

en: Import
et: Impordi

en: Icon
et: Ikoon

en: Icons
et: Ikoonid

en: Configure
et: Seadistus

en: Count
et: Arv

en: reset
et: lähtesta

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: Position
et: Asukoht

en: Global Settings
et: Kohalikud seaded

en: deleted
et: kustutatud

en: No link
et: Link puudub

en: Bundles
et: Kogumid

en: Bundle
et: kogum

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
et: Faili %file ei õnnestunud lahti pakkida, ebakorrektne arhiiv.
