Icon API (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Reset
nn: Sett til standard

en: None
nn: Ingen

en: Import
nn: Importer

en: Configure
nn: Konfigurer

en: reset
nn: sett til standardverdi

en: deleted
nn: sletta
