Icon API (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Reset
sq: Rifillo

en: Import
sq: Importo

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Count
sq: Numri

en: reset
sq: rivendos

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
sq: I pamundur ekstraktimi i %file, arkivë jo valide.
