IconBox (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: Title
af: Titel

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Box Title
af: Bokstitel

en: Edit
af: Wysig

en: None
af: Geen

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Weight
af: Gewig

en: edit
af: redigeer

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: Small
af: Klein

en: Large
af: Groot
