IconBox (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (18 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Edit
ast: Editar

en: None
ast: Nengún

en: Weight
ast: Pesu

en: edit
ast: editar

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Top
ast: Cimeru

en: Small
ast: Pequeñu

en: Large
ast: Grande

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Medium
ast: Mediu

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
