IconBox (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (21 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Weight
be: Вага

en: edit
be: рэдагаваць

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Top
be: Верх

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Medium
be: Сярэдні

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Grid
be: Сетка

en: %name must be a positive integer.
be: %name павінна быць станоўчым цэлым лікам.

en: Your configuration has been saved.
be: Ваша канфігурацыя была захавана.

en: %name must be a valid hexadecimal CSS color value.
be: %name павінен быць дзейным шаснаццатковым CSS значэннем колеру.
