IconBox (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (18 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Edit
bg: Редактирай

en: None
bg: Не

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Weight
bg: Тегло

en: edit
bg: редактирай

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Top
bg: Връх

en: Small
bg: Малък

en: Large
bg: Голям

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Medium
bg: Среда

en: Right
bg: Дясно
