IconBox (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Edit
bs: Izmjeni

en: None
bs: Nijedan

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Weight
bs: Težina

en: edit
bs: izmijeni

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Medium
bs: Srednje

en: %name must be a positive integer.
bs: %name mora biti pozitivni integer (cijeli broj).
