IconBox (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (16 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: delete
cy: dileu

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Edit
cy: Golygu

en: None
cy: Dim

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Weight
cy: Pwysau

en: edit
cy: golygu

en: Save
cy: Cadw

en: Default
cy: Diofyn

en: Small
cy: Bach

en: Large
cy: Mawr

en: Custom
cy: Addasu

en: Medium
cy: Canolig
