IconBox (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (30 entries)

en: Title
da: Titel

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Box Title
da: Boks titel

en: Edit
da: Redigér

en: None
da: Ingen

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Weight
da: Vægt

en: edit
da: redigér

en: Save
da: Gem

en: Default
da: Standard

en: Small
da: Lille

en: Large
da: Stor

en: Icon
da: Ikon

en: Custom
da: Tilpasset

en: Square
da: Kvadrat

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: Double
da: Dobbelt

en: Dotted
da: Prikket

en: Dashed
da: Stiplet

en: Solid
da: Ensfarvet

en: Grid
da: Gitter

en: %name must be a positive integer.
da: %name skal være et positivt heltal.

en: Your configuration has been saved.
da: Dine indstillinger er blevet gemt.

en: Box title
da: Boks titel

en: Delete box
da: Slet boks

en: %name must be a valid hexadecimal CSS color value.
da: %name skal være en gyldig hexadecimal CSS farveværdi.
