IconBox (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (26 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: None
el: Κανένα

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Weight
el: Βάρος

en: edit
el: επεξεργασία

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Top
el: Κορυφή

en: Small
el: Μικρό

en: Large
el: Μεγάλο

en: Icon
el: Εικονίδιο

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Medium
el: Μέσο

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Double
el: Διπλάσιο

en: Grid
el: Πλέγμα

en: %name must be a positive integer.
el: Το %name πρέπει να είναι ένας θετικός ακέραιος.

en: Your configuration has been saved.
el: Οι ρυθμίσεις σας αποθηκεύτηκαν.

en: Box title
el: Τίτλος του πλαισίου

en: %name must be a valid hexadecimal CSS color value.
el: Το %name πρέπει να είναι έγκυρη δεκαεξαδική τιμή χρώματος CSS.
