IconBox (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (26 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Box Title
et: Ploki pealkiri

en: Edit
et: Muuda

en: None
et: Puudub

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Weight
et: Kaal

en: edit
et: muuda

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Top
et: Ülesse

en: Small
et: Väike

en: Large
et: Suur

en: Icon
et: Ikoon

en: Custom
et: Kohandatud

en: Medium
et: Keskmine

en: Square
et: Ruut

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Grid
et: Ruudustik

en: %name must be a positive integer.
et: %name peab olema positiivne täisarv.

en: Your configuration has been saved.
et: Seadistus salvestatud.

en: %name must be a valid hexadecimal CSS color value.
et: %name peab olema kehtiv hexadecimal CSS värvi väärtus.
