IconBox (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (21 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Edit
eu: Editatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Weight
eu: Pisua

en: edit
eu: editatu

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Top
eu: Goian

en: Small
eu: Txikia

en: Large
eu: Handia

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Medium
eu: Ertaina

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Grid
eu: Sareta

en: %name must be a positive integer.
eu: %name osoko positiboa izan behar da.
