IconBox (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (29 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Edit
fi: Muokkaa

en: None
fi: Ei mitään

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Weight
fi: Paino

en: edit
fi: muokkaa

en: Save
fi: Tallenna

en: Default
fi: Oletus

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Small
fi: Pieni

en: Large
fi: Suuri

en: Icon
fi: Ikoni

en: Custom
fi: Oma

en: Medium
fi: Keskiverto

en: Square
fi: Neliö

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Double
fi: Kaksinkertainen

en: Dotted
fi: Pisteet

en: Dashed
fi: Pilkut

en: Solid
fi: Kiinteä

en: Grid
fi: Ruudukko

en: %name must be a positive integer.
fi: %name on oltava positiivinen kokonaisluku.

en: Your configuration has been saved.
fi: Asetuksesi on tallennettu.

en: %name must be a valid hexadecimal CSS color value.
fi: Nimen %name on oltava olemassaoleva CSS värikoodi heksadesimaali-muodossa.
