IconBox (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (33 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: delete
fr: supprimer

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Box Title
fr: Titre du bloc

en: Edit
fr: Modifier

en: None
fr: Aucun(e)

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: Weight
fr: Poids

en: edit
fr: modifier

en: Save
fr: Enregistrer

en: Default
fr: Par défaut

en: Top
fr: Haut

en: Small
fr: Petit

en: Large
fr: Grand

en: Icon
fr: Icône

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Medium
fr: Moyen

en: Square
fr: Carré

en: Left
fr: Gauche

en: Right
fr: Droit

en: Dotted
fr: Pointillé

en: Dashed
fr: En tirets

en: Solid
fr: Solide

en: Grid
fr: Grille

en: Circle
fr: Cercle

en: Icon Size
fr: Taille de l'icône

en: %name must be a positive integer.
fr: %name doit être un entier positif.

en: Your configuration has been saved.
fr: Votre configuration a été enregistrée.

en: Box title
fr: Titre du bloc

en: Delete box
fr: Supprimer la boîte

en: %name must be a valid hexadecimal CSS color value.
fr: %name doit être une valeur hexadécimale de couleur CSS valide.
